Biuro Compudraftu jest podzielone na zespoły inżynierów z doświadczeniem w zaawansowanym oprogramowaniu Tekla Structures do projektowania trójwymiarowego kompatybilnym z nowoczesną technologią BIM.

Spersonalizowane podejście naszych pracowników i umiejetność dostosowywania się do potrzeb klientów doprowadziło do nawiązania wartościowej i długoterminowej współpracy z wieloma znanymi liderami przemysłu stalowego.

Pracownicy

W naszym biurze zatrudnionych jest ponad 70 inżynierów budowlanych. Niektórzy zaczęli pracę w Compudraft-cie w dniu powstania firmy, aktualnie posiadając ponad 20 lat doświadczenia. Inni natomiast dopiero zaczęli swoją przygodę z detalowaniem stali, wprowadzając świeżą perspektywę i innowacyjne podejście do każdego zespołu. Nasi detailerzy pracują w zespołach, w komfortowej i przyjaznej atmosferze, sprzyjającej wydajnej współpracy i efektynym rezultatom.

Technologia i oprogramowanie

Będąc na bieżaco z najnowocześniejszą technologią komputerową, nasi inżynierowie koordynują swoją pracę ze znanymi grupami związanymi z inżynierią budowlaną używając oprogramowania Tekla Structures do tworzenia specjalistycznych rysunków fabrykacyjnych.

Nasza firma nieustannie wspiera technologie do modelowania budowlanego doskonaląc proces optymalizacji pracy w oprogramowaniu Tekla Structures i pomaga w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych dotyczących detalowania. Przykładem tego jest udział w ewaluacji programów branżowychna potrzeby grupy Autodesk.

Współpraca z technologicznie zaawansowanymi fabrykatorami stali poszerzyła nasze doświadczenie z technologią BIM umożliwiając rozwinięta koordynację z innymi branżami budowlanymi. Przygotowujemy dokumentację do fabrykacji i wzniesienia budynku dla wszystkich elementów stalowych struktury oraz dane komputerowe, które moga być zaimportowanie bezpośrednio do inteligentnych maszyn CNC i specjalistycznego oprogramowania komputerowego.