Kreślarz/Inżynier

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie dokumentacji rysunkowej (2D) elementów drewnianych wystroju wnętrz biur, lokali użytkowych, rezydencji i innych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Praktyczna znajomość programu AutoCad (2D)
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego
  • Komunikatywność, punktualność i chęć do pracy
  • Dokładność i metodyczność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju i poszerzenia wiedzy w ciekawej branży
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Karty Multi-Sport dla pracowników
  • Zaopatrzenie Medicover

Compudraft S.J. Zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Dołącz do Compudraft już dziś!